Димарі для промисловості і котелень

 

При будівництві котелень необхідно дотримуватися екологічних норм. При спалюванні будь-якого виду палива, в атмосферу відбувається викид продуктів згорання, які видаляються через димохідні системи.

Головне призначення димоходу – це хороша тяга від котла, яка залежить від діаметра і висоти труби. Температура димових газів при згорянні палива – висока, тому необхідно використовувати високоміцні матеріали. На нашому виробництві для виготовлення елементів димоходів застосовують кислотостійку і жароміцну нержавіючі сталі.

У той час, коли ціна на газ збільшилася, в Україні почали переобладнувати газові котельні на твердопаливні з використанням біомаси в якості основного і резервного палива. За підрахунками біоенергетичної асоціації України, на біопаливі працює дві з половиною тисячі котелень.

Багаторічний досвід фахівців нашого підприємства дозволяє здійснювати комплекс послуг з виробництва димоходів великих діаметрів з нержавіючої сталі для промислових котелень на твердому, рідкому і газовому паливі (від 500 мм до 1200 мм).

При цьому, ми звертаємо увагу на ефективне використання витрати енергії на потреби опалення, вентиляції та гарячого водопостачання. Важливий фактор, який впливає на енергоефективність – це ККД котельні. Тому, правильно підібраний діаметр труби і висота димоходу впливає на хорошу тягу і забезпечує відповідну швидкість потоку розсіювання шкідливих продуктів горіння.

 

Визначення діаметру, а також висоти димоходу проводять двома способами:

Димохід з природною тягою. Проводять аеродинамічний розрахунок, враховуючи розсіювання шкідливих речовин в атмосферу;

Димохід з штучної тягою. Враховують нормативні акти розрахунку концентрації шкідливих речовин в атмосферу, які містяться в викидах, а також санітарних норм проектування.

При вирішенні технологічних і інженерних задач по енергоефективності котелень, також враховують: вибір палива, його складування та зберігання; теплову схему котельні; установку приладів комерційного обліку; диспетчеризацію, контроль та віддалене регулювання; вибір котельного та насосного обладнання; установку водопідготовки і очищення води; регулюючи пристрої і трубопроводи; теплову ізоляцію і тепловіддачу обладнання.

Як виробники промислових димових труб, ми пропонуємо нашим замовникам комплекс послуг:

1) Виробництво димоходів із нержавіючої сталі для промислових котельних на твердому, рідкому та газовому паливі.

2) Надаємо аеродинамічний розрахунок димохідних систем на ліцензійному програмному забезпеченні.

3) Надаємо технічну підтримку на будь-якій стадії: від проекту до монтажу та введення котельні в експлуатацію.

4) Консультуємо фахівців при виборі димохідної системи, надаємо візуалізацію і специфікацію на димоходи, ґрунтуючись на проектних даних замовника.

5) Виконуємо монтаж і сервісне обслуговування димоходів, а також шеф-монтажна об’єкті.

6) Відвантаження зі складу в місті Києві. Доставка по Україні будь-яким зручним для вас перевізником..