Фахівці компанії Майстер Технологій, розробили і запустили у виробництво гідрофільтри які призначені для гасіння іскор і полум’я

Фахівці компанії Майстер Технологій, розробили і запустили у виробництво гідрофільтри які призначені для гасіння іскор і полум’я, а також очищення повітря від продуктів згоряння, що виділяються в процесі приготування їжі на відкритому вогні, забезпечуючи повну пожежну безпеку в приміщенні.

Повітря на кухні і в залі ресторану повністю очищене від запаху, жирів і інших домішок, що виділяються під час приготування їжі. Вони легко монтуються з печами, барбекю або грилями. Повністю усуває іскри, дим, полум’я, сажу.

Принцип роботи фільтра полягає в обробці потоку димових газів струменем дрібнодисперсного води, через форсунки, з подальшим її осіданням на секції. Для роботи фільтра необхідно підключення води і слив в каналізацію. Вимагає мінімального сервісного обслуговування.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися, перейшовши за посиланням https://www.masterteh.com.ua/ua/mebel-iz-nerzhaveyushhey-stali/stellazhi-polki/ або передзвонивши по телефону для отримання більш точної інформації 067 487 18 11; 044 463 65 57.