Гідрофільтри

ГІДРОФІЛЬТР для гасіння іскор і полум’я, а також очищення повітря від продуктів згоряння
Призначений для дотримання вимог протипожежної безпеки.

 

Очищує повітря
Повітря на кухні і в залі ресторану повністю очищений від запаху, жирів і інших домішок, що виділяються під час приготування їжі.
100% безпека
Повністю усуває іскри, дим і полум’я, забезпечуючи повну пожежну безпеку.

 

Гідрофільтр призначений для гасіння іскор і полум’я, а також очищення повітря від продуктів згоряння, які виділяються в процесі приготування їжі на відкритому вогні, забезпечуючи повну пожежну безпеку.
Гідрофільтр використовують в сучасних ресторанах, піцеріях, що передбачають використання відкритого вогню для процесу приготування їжі (печі на дровах, мангали, грилі, коптильні).

 

Повністю усуває іскри, дим і полум’я, забезпечуючи повну пожежну безпеку.
Гідрофільтр очищує димові гази від:
Іскор, полум’я – до 100%
Сажі, жиру – до 95%
Запаху і диму – до 60%.

 

Принцип роботи гідрофільтра:
Принцип роботи фільтра полягає в обробці потоку димових газів струменем дрібнодисперсного води, через форсунки, з подальшим її відділенням жиру на решітки. Для роботи фільтра необхідно підключення води і слив в каналізацію.
Для фільтра з автоматичним контролем подачею води, необхідне підключення до мережі 220В.
Гідгофільтр не має свого вентилятора, тому при проектуванні системи необхідно крім аеродинамічного опору вентиляційної мережі врахувати аеродинамічний опір гідрофільтра (до 400 Па).

 

Вимога до приміщення:
• Температура навколишнього середовища від +10 0С до + 40 0С;
• Відносна вологість навколишнього середовища до 80% при температурі + 250 0С;
• Атмосферний тиск від 84 до 107 кПа (від 630 до 800 мм рт. ст.);
• Температура повітря, що очищається від + 30 0С до + 250 0С;
• Напруга джерела живлення змінного струму 220В при відхиленнях від – 5% до + 10% від номінальної величини з частотою 50 ± 1 Гц;
• Підведення води з робочим тиском від 3 до 6 бар і відведення води.

 

 

 

При підборі та монтажі гідрофільтра в діючу витяжну систему необхідно, обстежити витяжну систему, врахувати опір вентиляційної мережі і виконати розрахунки витяжного вентилятора. Гідрофільтр призначений для роботи під розрядженням.
Для того, щоб визначити вартість монтажу гідрофільтра, зателефонуйте в офіс за номером телефону +380 67 487 18 11; +380 44 463 65 57 або на ел. пошту zakaz@mastertech.com.ua з позначкою “Гідрофільтри” наступну інформацію: планування кухні з інформацією про кухонне обладнання (тип, кількість, потужність), проект вентиляційної системи (розріз в dwg або pdf); загальну інформацію про заклад.