Медогонка

Компанія ТОВ «Майстер Технологій» має потужну виробничу базу, яка дозволяє виготовляти різні вироби з нержавіючого металу та розширювати асортимент продукції, що випускається.

Ми пропонуємо до реалізації новий вид продукції – медогонку.

Медогонка – це необхідний інвентар пасічника, який призначений для вилучення бджолиного меду з роздрукованих гніздових і магазинних сот під дією відцентрової сили.

Медогонка 4-х рамкова. Поворотна. Компактна.

Виготовлена з харчової нержавіючої сталі. Призначена для вилучення бджолиного меду з роздрукованих гніздових і магазинних сот під дією відцентрової сили.

Бак діаметром 590 мм, висотою 700 мм

Складові частини медогонки:

 

бак:

 

 

Діаметр 590 мм проведений з харчової нержавіючої сталі;

Висота бака: 700 мм.

Загальна висота з ніжками 980 мм.

Ширина бака з урахуванням ручки редуктора 900 мм.

4 поворотні касети під рамки:
Каркас і сітка зроблені з нержавіючого прута, розмір касети 320х420х45 мм.

Редуктор медогонки:
Шестерні зі сплавів високоміцної сталі.

Корпус редуктора виконаний з пластика, який має високу масло-бензостійкі і стійкістю до вуглеводневим продуктам, механічну міцність і твердість, високою ударною в’язкістю.

Кран медогонки:

Алюмінієвий.

Вага медогонки: не більше 30 кг.

Продуктивність: від 40 рамок на годину.

Обсяг меду, що накопичується в медогонці між його обов’язковими сливами: 20 л.

Медогонка поставляється в коробці з гофрокартону.

 

 

 

Підготовка медогонки до роботи:

Перед початком відкачки меду, необхідно ретельно вимити і просушити медогонку. А також, перевірити справність роботи всіх кріпильних елементів і деталей (при необхідності, змастити машинним маслом). Встановити на рівну поверхню і прокрутити медогонку в холостому режимі. Обертання редуктора має бути плавним.

Порядок роботи:

В касети медогонки встановити роздруковані стільники рівні по вазі. Плавно починайте обертання рукоятки. Щоб уникнути поломки стільників, прискорення обертання редуктора починайте поступово.

Після відкачки меду з одного боку, касети разом з розташованими в них рамками повертають на 180 градусів і відкачують мед аналогічним способом. У міру накопичення мед зливають через кран в підготовлену тару.

Після закінчення роботи медогонку необхідно промити і просушити.

Не торкайтеся до обертових частин медогонки до повної його зупинки. Не вставляйте в бак ніяких сторонніх предметів під час роботи медогонки.