Новини

vystavka_vira.png.pagespeed.ce.blDeOwr4UK

Участь компанії по південному регіону в архітектурно-будівельному форумі

З 16 по 19 березня 2016 року у виставковому комплексі одеського морського порту пройшла архітектурно-будівельна виставка. Компанія «Майстер Технологій» продемонструвала гостям і учасникам модельний ряд сучасних димохідних систем з нержавіючої сталі, нові елементи і комплектуючі димоходів.

forum,P20ban,P202016.png.pagespeed.ce.3qxgyO43on

Експофорум «Будівництво, Архітектура, Нерухомість 2016»

З 6 по 8 жовтня 2016 року в Києві на головній бізнес-платформі комунікацій будівельної галузі пройшов Міжнародний Експофорум «Будівництво, Архітектура, Нерухомість 2016». В рамках активної участі, наша компанія продемонструвала свої технологічні, конструкторські та інші рішення в області виробництва димохідних систем.

novost_20_kotelnaya_vinnica.jpg.pagespeed.ce.Ag9nU3wI3l

Святкування відкриття котельні у м. Вінниця

Компанія «Майстер Технологій» взяла участь у святкуванні відкриття котельні в м. Вінниця і 10-річчя ТОВ «КОМЕНЕРГОСЕРВІС», яке відбулося 4 серпня. Програма заходу складалася з екскурсії територією котельні та урочисто-святкової частини, на якій було представлено одна одній всі компанії, що брали участь в реконструкції та введенні котельні в експлуатацію.

SEMINAR_08.06

Учбовий семінар в центрі фірми «ЗОЛОТОЕ СЕЧЕНИЕ»

В учбовому центрі компанії «Золотое сечение», яка є офіційним дилером підприємства «Майстер Технологій» в Харківській області, було проведено учбовий семінар на тему: «Сучасні димохідні системи для твердопаливного обладнання та поквартирного опалення».