Новини

unnamed

Компанія Майстер Технологій має потужну виробничу базу, яка дозволяє виготовляти різні вироби з нержавіючого металу та розширювати асортимент продукції, що випускається.

Компанія Майстер Технологій має потужну виробничу базу, яка дозволяє виготовляти різні вироби з нержавіючого металу та розширювати асортимент продукції, що випускається.

454e657c112cf6ca42f5dc523b8cbe0c

У команді “Майстер Технологій” новий офіційний представник!

Теперь качественные дымоходы можно приобрести в торговой сети "Будівельний Двір". Вся продукция торговой марки "Мастер Технологий" в сети магазинов-партнеров сертифицирована и имеет гарантию 10 лет от завода-производителя.

vystavka_vira.png.pagespeed.ce.blDeOwr4UK

Участь компанії по південному регіону в архітектурно-будівельному форумі

З 16 по 19 березня 2016 року у виставковому комплексі одеського морського порту пройшла архітектурно-будівельна виставка. Компанія «Майстер Технологій» продемонструвала гостям і учасникам модельний ряд сучасних димохідних систем з нержавіючої сталі, нові елементи і комплектуючі димоходів.

forum,P20ban,P202016.png.pagespeed.ce.3qxgyO43on

Експофорум «Будівництво, Архітектура, Нерухомість 2016»

З 6 по 8 жовтня 2016 року в Києві на головній бізнес-платформі комунікацій будівельної галузі пройшов Міжнародний Експофорум «Будівництво, Архітектура, Нерухомість 2016». В рамках активної участі, наша компанія продемонструвала свої технологічні, конструкторські та інші рішення в області виробництва димохідних систем.

novost_20_kotelnaya_vinnica.jpg.pagespeed.ce.Ag9nU3wI3l

Святкування відкриття котельні у м. Вінниця

Компанія «Майстер Технологій» взяла участь у святкуванні відкриття котельні в м. Вінниця і 10-річчя ТОВ «КОМЕНЕРГОСЕРВІС», яке відбулося 4 серпня. Програма заходу складалася з екскурсії територією котельні та урочисто-святкової частини, на якій було представлено одна одній всі компанії, що брали участь в реконструкції та введенні котельні в експлуатацію.