Про компанію

Після широкого визнання серед замовників MasterTeh, а також його вкрай вдалих продажів по всієї Україні, логічним кроком компанії став розвиток виробництва та реалізації димохідних систем повного циклу.

Новими позиціями в асортименті виробництва стали димохідні та вентиляційні блоки.
Саме такі види продукції надають можливість забудовникам застосовувати димохідні системи від компанії «Майстер Технологій» у повному обсязі.

Зберігши всі переваги та удосконаливши продукцію, компанія «Майстер Технологій» працює за напрямком виробництва, проектування, монтажу та обслуговування димохідних систем як промислових об’єктів,так і багатоповерхових будинків та забудівлі приватного сектору.

Накопичений багаторічний досвід дозволяє спеціалістам підприємства пропонувати та здійснювати комплекс послуг з виробництва димоходів з нержавіючої сталі для промислових котелень на твердому, рідкому і газовому паливі; надавати технічну підтримку на будь-якій стадії від проекту до монтажу та введення котельні в експлуатацію, візуалізацію і специфікацію на димоходи, ґрунтуючись на проектні дані замовника, аеродинамічний розрахунок димохідних систем на ліцензійному програмному забезпеченні, консультувати фахівців при виборі димохідної системи, виконувати монтаж димоходів та вентиляційних каналів, сервісне обслуговування, а також шеф-монтаж на об’єкті.

Замовити зворотній дзвінок

переваги роботи з нами

advantage

Більш ніж 1000 стандартних типорозмірів елементів димохідних систем.

advantage2

Власний вантажний автотранспорт, який дозволяє дотримуватися строків з моменту замовлення. Строк доставки від 3 днів.

advantage3

Гнучка система знижок. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

наше виробництво

advantage4

Якість

Обираючи нашу продукцію, ви можете бути впевненими, що вона виготовлена з сертифікованих матеріалів по кресленням номенклатурного каталогу продукції.

advantage5

технології

Суцільний зварний шов виконаний за технологією TIG-зварювання в середовищі аргону, що забезпечує високу міцність і безпечну роботу системи.

advantage6

контроль якості

Ми ретельно контролюємо якість на кожному етапі (поставка матеріалу, виробництво систем, зберігання на складі, поставка продукції споживачу).

наші ГАРАНТІЇ

СПРАВЕДЛИВА ЦІНА

Наші замовники сплачують оптимальну ціну за високу якість.

сертифікація

Виробнича гарантія на димохідні системи — 10 років.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ