Статті

1.jpg.pagespeed.ce._geC2lhN3T

Яку роль відіграє марка і товщина сталі в димохідній системі?

На жаль, багато споживачів недооцінюють важливість димоходу, не знаючи, що він відіграє велику роль в роботі опалювального обладнання. Мало того, що від неправильного вибору воно може працювати не на повну потужність, а ще й неякісний димохід може завдати шкоди вам і вашому майну. Адже бували випадки, коли через неправильний підбір марки і товщини сталі димохід ставав причиною загоряння і позбавляв людей даху над головою.

2reworked.jpg.pagespeed.ce.YtZP0uwd2i

Проблеми в експлуатації

Явище зворотної тяги є досить поширеним серед опалювального обладнання, що працює на твердих видах палива. Для того щоб вирішити цю проблему, спочатку потрібно визначити, що собою являє цей загадковий ворог. Причини зворотної тяги димаря: Великий коефіцієнт опору; Недостатня висота димоходу; Малий діаметр димоходу; Попадання опадів в димову трубу; Скупчення сажі.

Photostat.jpg.pagespeed.ce.pf-VmZxWUY

Димоходи з нержавіючої сталі

Димоходи MasterTeh — це сучасні димохідні системи зі знаком якості, які чудово зарекомендували себе на ринку України. Застосування наших систем може бути різне. Вони підходять для всіх видів опалювального обладнання: печей, котлів, камінів, що експлуатуються на міні-ТЕЦ, а також для газових і дизельних генераторів. Димохідні системи нашого виробництва експлуатують з котлами, які працюють на різних видах палива. Кожен вид палива створює різні умови для експлуатації димаря. Основним руйнівником димоходів є конденсат і вплив температур газів, що відходять від котлів. Низька температура газів сприяє утворенню на стінках конденсату (кислоти), який за короткий період часу руйнує систему: з ладу виходить не тільки димохідна система, але й дорогі комплектуючі котлів. Застосування якісної нержавіючої (корозійностійкої) сталі та своєчасне сервісне обслуговування — надійна гарантія того, що димохідна система буде функціонувати на всі 100% протягом тривалого часу.

pic1.jpg.pagespeed.ce.tefaX2e13-

Димохідні системи

Всі об'єкти промисловості та будівництва оснащені котельнями, невід'ємною частиною яких є системи димоходів. Наша компанія пропонує димохідні системи з високоякісної нержавіючої сталі для: аграрних комплексів; харчової промисловості; фармацевтичного виробництва; об'єктів енергетики, металургії, машинобудування; побутового цивільного будівництва.

img_7.jpg.pagespeed.ce.i4YUUcZCar

Газоходи для систем автономного енергозбереження

З технічної точки зору газохід — це горизонтальна ділянка труби для відводу продуктів згоряння різного виду палива (газ, тверде паливо тощо). Принцип роботи газоходів полягає у відведенні димових газів, спрямованих від теплогенераторів через патрубки і труби, назовні. Газоходи використовують для підключення опалювального обладнання до основної вертикальної димохідної системи (до казанів, печей, камінів, теплогенераторів тощо).

zzzz.jpg.pagespeed.ce.VSXpJtQQun

Димохід для каміну

Димохід для каміну — невід'ємна частина конструкції, яка забезпечує якісну, надійну і тривалу роботу вогнища. Від марки нержавіючої сталі залежить термін служби димоходу. Щоб камін прослужив довго і справно, пропонуємо димоходи для камінів та топок з нержавіючої сталі з підвищеним вмістом титану з товщиною стінки від 0,8 мм до 1,0 мм.