Відео

ВЕСНЯНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ 2017

Компанія «Майстер Технологій» запрошує відвідати стенд на «Весняному будівельному форумі», який буде проходити у ВЦ «Південний – Експо» на вул. Щирецька,36 м. Львів.

Представництво ТОВ «Майстер Технологій» другий рік працює на будівельному ринку західного регіону. Весь цей час ми успішно поставляємо продукцію високої якості на будівельні майданчики. Це димохідні системи Повітря-Газ (LAS), керамзитобетоні блоки для природньої вентиляції. А також, презентуємо витяжні зонти і нержавіючі меблі для кухонь ресторанів, харчових та фармацевтичних підприємств. Рівень професійного розвитку компанії та якість продукції підтверджена багатою кількістю задовільними замовниками.

Відвідувачам нашого стенду виставка дасть можливість отримати інформацію про нашу продукцію, дізнатися про нові технології виробництва. Ми з радістю відповімо на всі Ваші питання.

УЧАСТЬ КОМПАНІЇ ПО ПІВДЕННОМУ РЕГІОНУ В АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНОМУ ФОРУМІ

З 16 по 19 березня 2016 року у виставковому комплексі одеського морського порту пройшла архітектурно-будівельна виставка. Компанія «Майстер Технологій» продемонструвала гостям і учасникам модельний ряд сучасних димохідних систем з нержавіючої сталі, нові елементи і комплектуючі димоходів. Відбулась презентація нового напрямку виробництва – це керамзитобетонні блоки для природної вентиляції багатоквартирних житлових будинків. Вентиляційні системи – це основний компонент інженерного забезпечення сучасних житлових будівель, який визначає рівень комфорту середовища проживання і здоров’я мешканців будинків.

З питань докладної інформації про продукцію, телефонуйте до відділу продажів. Будемо раді співпраці.

ОСІННІЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ 2016

З 27 по 30 вересня 2016 року в виставковому комплексі «Південний» пройшов Осінній будівельний форум, який представив гостям та учасникам актуальні розробки, товари і послуги будівельної галузі. Активним учасником минулого форуму виступила наша компанія «Майстер Технологій».

На форумі наша компанія презентувала західному регіону модельний ряд сучасних димохідних систем з нержавіючої сталі. Також до уваги відвідувачів були продемонстровані елементи і комплектуючі димоходів. Представники компанії надавали гостям стенду компетентні консультації з оптимальними методам установки димоходів для об’єктів різноманітного призначення – як побутового, так промислово-індустріального.

ВІДЕОНОВИНИ КОМПАНІЇ MASTER TЕН

Компанія ТОВ «Майстер Технологій» — український виробник димоходів із нержавіючої сталі з великим досвідом роботи на опалювальному ринку. Одне з найбільш затребуваних опалювальних обладнань на сьогоднішній день — твердопаливні котли, каміни, а також газопоршневі та дизель-генераторні установки. На території України діє програма переходу від природного газу до твердого палива. У зв’язку з цим великим попитом користуються твердопаливні котли, які потребують особливої ​​уваги в експлуатації. У цьому відео представник компанії «Майстер Технологій» розповідає про основний вид діяльності компанії — виробництво димоходів із нержавіючої сталі для твердопаливних котлів. Після перегляду відеосюжету ви зможете зрозуміти, як правильно підібрати марку сталі для свого димоходу. Дізнаєтеся, в чому відмінність нержавіючих сталей марки AISI 304 від AISI 321, а головне — зрозумієте основні переваги роботи з компанією «Майстер Технологій».

XVIII МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА «АКВА-ТЕРМ КИЇВ 2016»

Відеорепортаж про участь компанії «Майстер Технологій» у XVIII Міжнародній виставці «Аква-Терм Київ 2016», яка проходила 17–20 травня в Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті. З першого ж дня проявлявся великий інтерес до виставки з боку відвідувачів. Не оминали стороною і наш стенд MasterTeh. В цьому році ми представили новий виріб — запірний клапан. На стенді були присутні фахівці всіх підрозділів компанії, які консультували відвідувачів з будь-яких питань. Наважимось відмітити, що кількість відвідувачів була більшою, аніж минулого року. Ми отримали великий потенціал позитивних емоцій від спілкування, а також кількості нових партнерів і майбутніх замовників. Український ринок сприятливий для просування нашої енергоефективної продукції та рішень для відведення відпрацьованих газів від сучасного опалювального обладнання, тому наша компанія обов’язково використає всі вигоди від участі в заході.